Background

Sistem Kaydı

Sistem Kaydı

Neta Group Şirketler Grubu tarafından sunulan online işlemlere erişmek için üyelik oluşturmanız gerekmektedir. Üyelik oluşturan müşterilerimiz, navlun taleplerini online olarak gönderebileceği gibi birçok değerli bilgi içeren dosyaya erişim sağlayıp indirebileceklerdir. Neta Şirketler Grubu tarafından taşıması yapılan üye müşterilerimiz; kargolarının hangi aşamada olduğunu, işlem zamanı ile birlikte görebilmektedir. 

Yıl içinde yapılan kampanyalar, ilk olarak üyelere ilan edilmekte ve sunulan fırsatlardan öncelikli olarak yararlanmaları sağlanmaktadır. 

Üyelik kaydı oluşturan tüm kullanıcılarımızın verileri güvenli sunucularda, SSL sertifikaları ve şifreli olarak korunmaktadır. Tüm verileri işleme biçimimiz yasalara uygun ve sözleşme onayı ile gerçekleşmektedir. Üyelerimiz, üyelik için herhangi bir ücret ödemez ve  istedikleri an üyelik ağımızdan çıkabilir. 

Tüm fırsatlardan yararlanmak ve daha gelişmiş lojistik hizmetler almak için, "Hesap Oluştur" yazısına tıklayarak, üyelik kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. 

Hesap Oluştur