Background

Katma Değerli Çözümler

Katma Değerli Çözümler

Neta Group katma değerli servis çözümleri kapsamında; ambalaj ürünleri, ambalaj hizmetleri, ara taşıma hizmetleri, depolama hizmetleri, gümrük işlemleri, lashing, risk yönetimi, stok yönetimi, tedarik zinciri yönetimi, terminal destek hizmetleri çözümleri sunmaktadır.

Her hizmet alanında, konusunda uzmanlaşmış çalışanlarla çözümler sunulmaktadır. Resmi mercilerden alınmış lisanslar ve sertifikalarla akredite servisler kapsamında gerçek çözümler ortaya konulmaktadır.

Katma değerli servisler kapsamında yer alan çözümler bütüncül bir yaklaşımla, bir taşımada doğabilecek bütün ihtiyaçları karşılayabilecek biçimde organize edilmiştir. Lojistik alanında olmazsa olmaz hizmetler olarak nitelendirilen bu servisler, kendi içinde birçok detaya sahiptir. Deniz yolu ile yük gönderimi yapmak isteyen müşteriler için edinilmesi zor bilgilerin derlendiği ve çözümler sunulduğu içeriklerimizde, her bir konuya özgü detaylara kolaylıkla vakıf olunabilmesi açısından, bölümler halinde yer verilmiştir. Neta Şirketler Grubuna ait katma değerli çözümleri, yazımızın sol bölümünde bulunan menüden detaylı şekilde inceleyebilir, dilerseniz buraya tıklayarak ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.