Background

Isı Koşullu Taşımacılık

Isı Koşullu Taşımacılık

Müşterilerimize en iyi kalite hizmeti, dünya çapında güvenilir ve kapsamlı reefer konteyner taşımacılığı seçenekleri ve bazı zamanlarda -lojistik firmalarının zorlandığı farklı talepler için- kapsamlı seçenekler üretmeyi sağlayarak denizyolu taşımacılığında isim yapmış bulunmaktayız.

Küreselleşmenin mevcut eğilimi ve büyüyen reefer konteyner piyasası sayesinde dünyanın en büyük reefer konteyner filolarına sahip armatörlerle taşımalarınızı sorunsuzca gerçekleştiriyoruz.

Temel amaçlarımızdan biri reefer konteyner ekiplerimizin müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için onlara en iyi hizmeti ve ekipmanları sunmalarıdır. Müşteriye teslim edilmeden önce her reefer konteyneri kapsamlı bir “sefer-öncesi” incelemeye tabi tutuyoruz.

Dünyanın her tarafındaki acentelerimizde reefer konteyner uzmanlarından oluşan ekipler mevcuttur. Siz değerli müşterilerimizin yükünün durumunu, yüklendiği andan varış noktasına teslim edildiği ana kadar muhafaza etmenin öneminin farkındayız.

Yıllar geçtikçe, soğutulmuş ve dondurulmuş gıdaların, meyve ve sebzeler, et, balık, kümes hayvanları, süt ürünleri ve ilaçlar gibi taze üretilmiş malların taşınmasında güçlü bir deneyim ve uzmanlık kazandık.

Netamar’ın profesyonel ısı koşullu madde taşımacılığı hizmetleri hakkında daha fazla bilgi almak için iletişim bölümümüzden bizlere ulaşabilirsiniz.