Background

Çapraz Sevkiyat

Çapraz Sevkiyat

Çapraz sevkiyat noktaları, gerçek anlamda ürünlerin saklandığı depolar değil transfer noktaları olarak işlerler. Bu tesisler ürün depolamasını ortadan kaldırma amacıyla, giren ürün akışının çıkan ürün akışı ile senkronize edildiği yerlerdir.

Çapraz depolama ve sevkiyatta sadece mal kabul, bekletme ve sevkiyat işlemleri bulunmaktadır. Çapraz sevkiyat depolarında ürünler en fazla 24 saat bekletilebilmektedir.

Neta Group, çapraz sevkiyat çözümlerini sunarken, en kaliteli hizmeti sunarken müşterilerinin lojistik giderlerini en aza indirmeyi hedeflemektedir.

Geniş Müşteri Kitlesiyle Entegre Lojistik

Neta Group uzun yıllar kazandığı deneyimler sayesinde geniş müşteri ağına sahiptir. Müşteri ağlarını tüm müşterilerin kazan-kazan ilişkisi içerisinde hareket etmesi biçiminde organize eden yönetim ekibimiz, çapraz sevkiyat hizmeti verdiği müşterilerinin masraflarını en aza indirmeyi başarmıştır.

Neta Group çapraz sevkiyat depolarındaki kargolar, parsiyel olarak taşıma imkânı bulmaktadır. Bu çözüm sayesinde hem saatlik beklemelerin bile önüne geçilirken hem de aynı bölgelere hizmet veren müşterilerimiz daha az maliyetle plan yapabilmektedir.

Hızlı Pazar Ağı Desteği

Neta Group, farklı sektörlerde faaliyet gösterirken benzer hizmetlere ihtiyaç duyan müşterilerine yönelik pazar ağı desteği sunar. Özellikle çapraz sevkiyat alanında faaliyet gösteren üretici ve hızlı pazar ürünlerine yönelik işletmelerle, yine bu ve benzeri biçimde ürünleri envanterinde barındıran müşterilerimizi bir araya getiriyoruz. Yılın belirli dönemlerinde çeşitli analizler sonucu gruplanan bu hizmet alanları, yine yılın belli dönemlerinde analiz edilerek ortaya konan ihtiyaç   alanlarıyla eşleştirilmektedir. Bu eşleştirmeler sonucu bir araya getirilen sektör temsilcileri, iş ortaklıkları kurarak ticaret hacimlerini genişletmekte ve iş yönetimlerini birleştirebilmektedir. Neta Grup tüm bu çözümleri düzenli olarak iş birlikteliği içerisinde olduğu müşterileri için ücretsiz olarak sunmaktadır.

Gelişmiş Yönetim Ağı ve Profesyonel Bir Ekiple Çapraz Sevkiyat

Bir kargo veya ürün için çapraz sevkiyat işleminin toplam süresi 24 saati aşmıyor olsa da kritik ve sürekli profesyonellik isteyen bir iştir. Çapraz sevkiyat süreçlerinde çıkabilecek küçük bir aksaklık adeta kelebek etkisi yaratarak büyük sorunlara sebep olabilmektedir. Bu tür durumlarda hızlı karar alınması gerekli ve kararın sonucunu tahmin edebilen, daha önce tecrübe edinmiş bir ekip gerekmektedir. Her işletme için bu ekibi kurmak ve yönetmek mümkün olamamaktadır.

İşletmeler ve üreticiler, çapraz sevkiyat gibi hizmet alanlarına ayıracağını iş gücü ve maliyeti işlerinin temel alanlarına ayırmayı tercih etmektedir.

Alanında uzman ve birçok iş sürecini tecrübe etmiş, profesyonel ekiplerle, çapraz sevkiyat hizmeti veren Neta Group; en hızlı, en hasarsız ve hizmete göre en uygun fiyatlandırma ile müşteri ağını genişletmeye devam etmektedir.

Çapraz sevkiyatın size ve işinize katacağız artı değerlerden faydalanmak ve Neta Group çapraz sevkiyat yönetimi hakkında daha fazla bilgi almak için iletişim bölümümüzden, müşteri bilgi servisimize ulaşabilirsiniz.