Background

Katma Değerli Servisler

Katma Değerli Servisler

Neta Group katma değerli servisler kapsamında; ambalaj ürünleri, ambalaj hizmetleri, ara taşıma hizmetleri, depolama hizmetleri, gümrük işlemleri, gözetim hizmetleri, lashing, risk yönetimi, stok yönetimi, tedarik zinciri yönetimi, terminal destek hizmetleri sunmaktadır.

Her hizmet alanında, konusunda uzmanlaşmış çalışanlarla hizmet verilir. Resmi mercilerden alınmış lisanslar ve sertifikalarla akredite servisler hizmete sunulmaktadır.

Katma değerli servisler kapsamında yer alan hizmetler, bütüncül bir yaklaşımla, bir taşımada doğabilecek bütün ihtiyaçları karşılayabilecek biçimde organize edilmiştir. Lojistik alanında olmazsa olmaz hizmetler olarak nitelendirilen bu servisler, kendi içinde birçok detaya sahiptir.

Deniz yolu ile yük gönderimi yapmak isteyen müşteriler için edinilmesi zor bilgilerin derlendiği ve anlatıldığı içeriklerimizde, her bir konuya özgü detaylara kolaylıkla vakıf olunabilmesi açısından, bölümler halinde yer verilmiştir. Neta Şirketler Grubuna ait katma değerli servisleri, yazımızın sol bölümünde bulunan menüden detaylı şekilde inceleyebilirsiniz. Dilerseniz
buraya tıklayarak ekibimizden daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.