Background

Sektörel Çözümler

Sektörel Çözümler

Netamar, deniz yolu yük taşımacılığının öncü firması olarak, farklı sektörlere özgü çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir. Şirketler grubu olarak hizmet veren Neta; kimya, kobi, taze gıda, medikal, otomotiv, tekstil alanlarında sektörel çözümler sunmaktadır.

Neta Group olarak hizmet verdiğimiz her alanda tam profesyonelliği benimsiyoruz. Önemli ticari kazançlara ve canlı hayatını direkt etkileyen faaliyetlere özenle yaklaşıyoruz. Bu sebeple bütün hizmet alanlarında eğitimli ve alanında uzman çalışanlarla hizmet veriyoruz.

Sektörel çözümler sunarken, yalnızca bir ürünü bir yerden bir yere taşıma çözümleri sunmuyoruz. İş ortaklarımızın ihtiyaç duyacağı her hizmeti detaylıca planlayıp organize oluyoruz. Bütüncül hizmet verme perspektifi ile bir ürünün tedariği, ambalajlanması, depolanması, ara taşıma hizmetleri, gümrük işlemleri, terminal destek hizmetleri, ürün emniyeti, risk ve stok yönetimi gibi bütün ihtiyaç alanlarında katma değerli sektörel çözümler sunuyoruz.

Neta Şirketler Grubunun sektörel çözümlerini yazımızın sol tarafında bulunan menüden inceleyebilir, dilerseniz buraya tıklayarak bizleri arayabilirsiniz.