Background

Lojistik

Lojistik

Netamar Şirketler Grubu, lojistik hizmet kültürünü sindirmiş ve geliştirmiştir. Pruvanız Neta Olsun mottosuyla hareket edilen bu yolda, müşteriler için sürekli daha iyi hizmeti sunmak ilke edinilmiştir. Bu bakış çerçevesinde verilen hizmetlerde ve sunulan çözüm önerilerinde uzmanlaşma sağlanmıştır.

Neta Grubun sunduğu lojistik çözümleri arasında genel kargo depolama çözümleri, bozulabilir kargo depolama çözümleri ve tehlikeli madde depolama çözümleri yer almaktadır. Sunulan her bir çözüme ilişkin iş alanında, uzman ve tam donanımlı personellerle hizmet yürütülmektedir.

Depolama çözümleri, farklı ürünler ve ihtiyaçlar analiz edilerek organize edilmiştir. Ayarlanabilir sıcaklık değerli depolar, şok depoları, istifleme alanlı depolar, tehlikeli maddelere yönelik depolar gibi pek çok seçenek müşterilere sunulmaktadır.

Netamar ile deniz yolu yük gönderimi yapmak isteyen iş ortaklarına bütüncül hizmetler sunulması amacıyla çalışmalar yürütülmektedir. Bir yükü sadece bir noktadan bir noktaya taşımak amacından ziyade, ihtiyaç duyulan veya gelişmeye sebep olabilecek katma değerli servisler profesyonel hizmet kapsamında sunulmaktadır.

Lojistik Depolama Çözümlerimizi yan menüde bulunan başlıklarda detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Herhangi bir sorunuz veya sorununuz olduğunda iletişim bölümümüzden bizimle irtibata geçebilirsiniz.