Background

Bizi Özel Kılan Nedenler

Bizi Özel Kılan Nedenler

Netamar olarak deniz yolu taşımacılığında bizi özel kılan nedenler, müşterilerimiz ile her an birlikte ve takım olarak çalışmaktan ileri gelmektedir. Bu bağlamda öne çıkan 4 özelliğimizi sizlerle paylaşmak isteriz.


1-Kültürel Uyumluluk: Netamar olarak en hassas olduğumuz noktalarda biri, farklı milletlerden oluşan bir ekiple hizmet vermektir. Özellikle yurt dışı işlerimizde, yükünüzü göndermek istediğiniz noktayı/bölgeyi tanıyan bir takım arkadaşımız size destek olacaktır. Hedef noktayı bilen bir ekiple plan yapmak her zaman daha faydalı sonuçlar ortaya koyar.

Netamar müşteri hizmetleri ekibi, 4 dilde müşteri desteği ile her kültüre hitap edebilmekte, özellikle yurt dışı operasyonlarında müşterilerine tam destek sağlayabilmektedir. 


2-Yeni Müşteri=Yeni Takım Arkadaşı: Netamar'da ekip olmak şirket geleneğidir. Taşıma planını oluştururken müşterilerimizle her detayı konuşur, net planı birlikte belirleriz. En güvenlisini, en doğru fiyatlısını ve en hızlısını Netamar öncülüğünde deneyimlerken, kaliteli taşımacılığın keyfini çıkarın!


3-Yetkili ve Resmi Hizmet: Neta Şirketler Grubu olarak çalıştığımız bütün alanlarda resmi olarak ulusal ve uluslararası geçerli sertifika ve lisanslarla hizmet veriyoruz. Giriştiğimiz bütün iş alanlarında, uzmanlaşmış ve gerekli mercilerin onayından geçmiş bir ekiple çalışmanın güvenini hissedeceksiniz. Şirketler grubumuzun sahip olduğu belgeleri web sitemizden inceleyebilirsiniz.


4-Entegre Çözüm Kapasitesi: Netamar ekibi olarak yaptığımız işe bütüncül olarak bakıyoruz. Müşterilerimizin deniz yolu taşımacılığının yanı sıra, diğer taşımacılık ağlarına veya ekstra hizmetlere ihtiyacı olduğunda, hızlı bir şekilde şirketler grubumuz içerisinde entegre bir çözüm sunuyoruz. Geniş lojistik ve depolama ağımız sayesinde uçtan uca bütün ihtiyaçlarınıza temas ederek, en uygun transferi hayata geçiriyoruz.