Background

Global Çözümlerimiz

Lojistik faaliyetler tüm dünyada en önemli hizmet alanlarının başında gelmektedir. Globalleşen dünyada bir ürün, üretim ve tüketim aşamaları için dünyanın farklı bölgelerinde lojistik faaliyetlere ihtiyaç duyabilmektedir. Bu ihtiyaçlar bazen tek bir taşıma moduyla karşılanabilirken bazen bütün taşıma modlarının entegre şekilde kullanılmasını gerektirmektedir.

Bütün müşterilerine benzersiz ve eksiksiz hizmet sunmak isteyen lojistik firmaları, dünya çapında iş birliktelikleri kurarak, her bölgeye sorunsuz teslimat gerçekleştirebilmelidir. Genel lojistik modlarının yanı sıra şehir içi lojistiği, çapraz sevkiyatlar, ara taşıma hizmetleri ve depolama gibi hizmetlerde tek merkezden verilebilir ve yönetilebilir olmalıdır.

Dünyanın Her Noktasında Gelişmiş Lojistik

Netamar ve bağlı olduğu şirketler grubu, global anlamda 4 temel taşıma metodu olan; havayolu taşımacılığı, deniz yolu taşımacılığı, demir yolu taşımacılığı ve kara yolu taşımacılığında uzun yılların kazandırdığı tecrübe ile hizmet vermeye devam etmektedir. Temel taşıma modlarının yanı sıra fonksiyonel hizmetler sunan Neta Group depolarından çapraz sevkiyatlar ve şehir içi lojistik dağıtımlarda kolayca sağlanabilmektedir.

Ulusal ve uluslararası lojistik hizmeti veren diğer firmalardan bizi ayıran en önemli global çözümlerimizin başında; farlı ülkelerde de yetkili acentelerimiz aracılığıyla şehir içi lojistik ve dağıtım hizmeti verebilmemizdir. Yükünüzü gönderdiğiniz bölgeden teslimat bölgesine kadar her noktada gelişmiş bir Neta Şirketler Grubu lojistik ağıyla çalışabilmektesiniz.

Kültürel Uyumluluk Bazlı Operasyon Yönetimi

Neta Group olarak müşterilerimize sunduğumuz bir diğer global çözüm ise; farklı kültürden oluşan bir ekiple lojistik hizmetler vermemizdir.

Netamar olarak en hassas olduğumuz noktalarda biri, farklı milletlerden oluşan bir ekiple hizmet vermektir. Özellikle yurtdışı işlerimizde, kargonuzu göndermek istediğiniz noktayı/bölgeyi tanıyan bir takım arkadaşımız size destek olacaktır. Hedef noktayı bilen bir ekiple plan yapmak her zaman daha faydalı sonuçlar ortaya koyar.

Hedef Odaklı Hizmet

Önemli lojistik operasyonlar hayata geçiren Neta Group, müşteri isteklerine odaklı hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Global çözümler sunarken müşterimizin hedefinin ne olduğunu çok iyi analiz eder, hedefe ulaşmak için dünyanın tüm bölgelerinde lojistik faaliyetler yürütürüz.

Hedef odaklı hizmet kapsamında, en önemli ihtiyaçlardan biri, dünyanın farklı bölgelerinden tek bir bölgeye gelecek kargolar oluşturmaktadır. Genellikle bir ürünün üretim ihtiyaçları veya hinterlandı geniş tedarik ağı böyle bir isteği ortaya çıkarmaktadır. Neta Group bu aşamada hedef olarak müşterinin belirlediği noktaya güvenli ve hızlı teslimatı baz alarak; dünya genelinde, birçok lojistik faaliyeti aynı anda gerçekleştirebilmektedir.

Belirli bir noktadan çıkıp dünyanın birçok bölgesine ulaşması gereken taşımalarda da Neta Group aynı şekilde hedef odaklı planlama yaparak, aynı anda onlarca lojistik hareketi başarıyla gerçekleştirmektedir. Kılcal bölgelere kadar her noktaya hasarsız ve hızlı teslimatlar gerçekleştirerek, ürün pazar ağını hedeflenenin çok ötesine taşımaktayız.

Uzmanlık Bazlı Lojistik Yönetim Hizmeti

Neta Group, bütün lojistik hizmet modlarında, kendi alanında uzmanlaşmış bir ekiple hizmet verir. Bu hizmet anlayışımızı korumak ve geliştirmek için taşıma modu özelinde istihdam sağlanır.

Neta Group; havayolu taşımacılığı alanında Netavion, deniz yolu taşımacılığı alanında Netamar, demir yolu taşımacılığı alanında Netarail, kara yolu taşımacılığı alanında ise Neta Lojistik markaları altında uzman ekipler ile hizmet vermektedir.

Tüm lojistik ihtiyaçlarınıza yönelik işin profesyonellerinden hizmet almak ve diğer hizmet alanlarında faaliyet gösteren markalarımız hakkında bilgi almak için müşteri yetkilimize ulaşabilirsiniz.