Background

Depolama Çözümleri

Teslim alınan yüklerin gerekli süre boyunca muhafaza edilip belirlenen noktalara gönderilmek için hazırlanması süreci, deniz yolu yük taşımacılığının depolama hizmetlerine girmektedir. Deniz yolu taşımacılığında depolama hizmeti; teslim alma, yerleştirme, sayım, toplama, kontrol ve gönderme faaliyet alanlarından oluşan kapsamın nitelendirilmesidir.

İşletmeler depolama çözümlerine neden ihtiyaç duyar?

Bu soruyu yıllardır topladığımız birikimler ve saha ziyaretlerimiz ışığında değerlendirdik. Kesintisiz bir süreklilik içerisinde bulunan üretim ve tüketim zinciri, herhangi bir aksaklığı kabul edemeyecek kadar büyük öneme sahiptir. Global ekonomiler ve canlıların gelişen ihtiyaçları her an giderilebilmeli ve döngü sürekli olarak sağlanabilmelidir. Çerçevede tüketicinin sahip olduğu her şeyi üreten ve bunu ulaştıran taraflar depolama çözüm yöntemleriyle en hızlı ve güvenli hizmeti sağlamakla yükümlenmektedir.

Deniz yolu yüklerinin depolanması hizmeti, işletmeler için önemli katma değerler sunmaktadır:

• Sevk zamanlarının kısaltılması

• Acil ihtiyaçlara cevap verebilme

• Güvenli paketleme ve etiketleme

• Üst düzey güvenlik ve düşük hata riski

• Ürüne özel hizmet

• Kolay stok yönetimi

Yukarıda yer alan maddeler bu katma değerler arasında en önemlileri olarak gösterilebilir.

Netamar Depolama Süreçlerini Nasıl Yönetiyor?

Netamar deniz yolu taşımacılığında depolama süreçlerini, taşıma bütününün temel bir parçası olarak görmektedir. Tüm taşıma sürecindeki perspektifimizi depolama hizmetlerine de uyguluyor; her bir parçayı mükemmel seviyede inşa ederek, mükemmelliği standart edinmiş, bir bütün elde etmek için çalışıyoruz.

Dev bir orkestrayı yönettiğimizin farkındayız! Her bir enstrümanı etkin kullanarak mükemmel musikiyi sizin için besteliyoruz.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını temel alarak, ürüne ve yüke özel depolama seçenekleri sunuyoruz. Sürekli ve birebir iletişim kuran müşteri yetkilimiz sayesinde müşterilerimiz, güven içinde depolama hizmetimizden faydalanıyor.

Üstün güvenlik özellikli depolarımızda sadece eğitimli, alanında uzman ve profesyonel hizmet vermeyi ilke edinmiş personellerimizle çalışmalar yürütüyoruz.

Depolarımızın, istatistiksel olarak en çok hizmet sunduğu alanlar:

• Genel kargoların depolanması

• Tehlikeli madde içeren kargoların depolanması

• Bozulabilir kargoların depolanması

• Meyve-sebze depolanması

• İlaç ve tıbbi malzemelerin depolanması

İş alanları olmuştur. Bu iş alanlarının yanı sıra ihtiyaç olabilecek diğer tüm depolama ihtiyaçlarınız için uygun depolar, hizmetinize sunulmaktadır. Gönderici ihtiyaçlarınıza göre, o alanda uzman olan ekibimiz size yönlendirilerek, hizmet detayları planlanmaktadır. 

Depolama çözümleri, farklı ürünler ve ihtiyaçlar analiz edilerek organize edilmiştir. Ayarlanabilir sıcaklık değerli depolar, şok depoları, istifleme alanlı depolar, tehlikeli maddelere yönelik depolar gibi pek çok seçenek müşterilere sunulmaktadır.

Netamar, yük gönderimi yapmak isteyen iş ortaklarına bütüncül hizmetler sunulması amacıyla çalışmalar yürütülmektedir. Bir yükü sadece bir noktadan bir noktaya taşımak amacından ziyade, ihtiyaç duyulan veya gelişmeye sebep olabilecek katma değerli servisler profesyonel hizmet kapsamında sunulmaktadır.

Lojistik Depolama Çözümlerimizi yan menüde bulunan başlıklarda detaylı bir şekilde inceleyebilir, herhangi bir sorunuz veya sorununuz olduğunda iletişim bölümümüzden bizimle irtibata geçebilirsiniz.